Pasje emeryta

Koleżanki i Koledzy, czas emeryta to czas dla siebie, spełniania własnych marzeń i samorealizacji. Wielu z nas po zakończeniu służby odnajduje swoje pasje i zainteresowania, często wcześniej skrywane i chowane do szuflady. Są to bardzo różne tematy, począwszy od najbardziej popularnych po najbardziej ekstremalne. Ważne że sprawia nam to przyjemność a wówczas odpoczywamy i pozyskujemy dobrą energię do życia, "ładujemy akumulatory". Jednocześnie poznajemy i uczymy się nowych rzeczy, to bardzo ważne, takie otwarcie pozwala na lepszą komunikację i relacje między ludzkie, stajemy się "fachowcami" a w pewnych dziedzinach i "mentorem" dla młodszych kolegów. Teraz jest dobry moment aby podzielić się Waszymi dokonaniami, otwórzcie swoje skarby, własnoręcznie wykonane zdjęcia, twórczość literacką, zarejestrowane sukcesy wędkarskie, hodowlą roślin działkowych czy też zaskoczcie nas zupełnie czymś innym i pochwalcie się Nam a z pewnością umieścimy je na naszej stronie internetowej.

Emeryt nie musi, i nie powinien się nudzić. Jest to zaproszenie dla tych wszystkich, którzy chcieliby rozwijać swoje talenty, pasje i zamiłowania, a tym samym dzielić się radością z osiągniętych wspólnie sukcesów.

Ta sekcja nie ogranicza się wyłącznie do określonych już tematów: twórczości literackiej, fotografii, miłośników wędkarstwa, działkowców. W razie zainteresowania będziemy ją poszerzać w taki sposób, aby każda osoba znalazła w niej swoje miejsce.

Zapraszamy...